Dnd @ ✈ AIRPORT JAM 2014 ✈ LAST FLIGHT // 25-26.07 // Kiltsi Lennuväli, Haapsalu

TECHNO LOUNGE

1. päev:

19.00-20.00 UNDERTONE
20.00-21.30 SUN DOG
21.30-23.00 WHITELIGHTER
23.00-00.30 CIELO
00.30-02.00 ALEX FERRER (SPAIN)
02.00-03.30 MORTEN
03.30-05.00 SIIM-K

2. päev:

18.00-20.00 ALLANZ
20.00-21.30 CHEMICAL BOY
21.30-23.00 JANCE
23.00-00.30 ILLSCHNITZELL (FIN)
00.30-02.00 PODER
02.00-03.30 JAY FISH (FIN)
03.30-05.00 PAAVO

DNB/DUBSTEP

1.päev:

18.30-19.30 DREADBYDAWN
19.30-21.00 BULLET TIME
21.00-22.30 SLAMMIN
22.00-23.00 MORAL FIBRE
23.00-00.00 K-SEIN & JOZELS
00.00-01.00 NU:TONE (HOSPITAL RECORDINGS, UK)
01.00-02.00 DJ SIN
02.00-03.30 OPTICAL & MC RYMETYME (VIRUS RECORDINGS, UK)
03.30-05.00 CONFLICT

2.päev:

18.00-19.00 ALPINE DUB
19.00-20.30 BEATS WITH BENEFITS
20.30-22.00 BONE & HARRISON
22.00-23.00 BROKEN FINGAZ
23.00-00.00 SUPERSKANKERS
00.00-01.00 BROKEN NOTE (AD NOISEAM, NINJA TUNE, UK)
01.00-02.00 ULTERIOR MOTIVE (METALHEADZ, SUBTITLES, UK)
02.00-03.00 PLANEET
03.00-04.00 DND

KOPPARBERG JA EUM.EE HARD ARENA:

1.päev:

18.00-19.00 – MNZ
19.00.20.00 – ELAN
20.00-21.00 – SHOCK VICTIM
21.00-22.00 – FORCE
22.00-23.00 – HARDSTYLE TOYS
23.00-00.30 – P-PROJECT & THE RENEGADE
00.30-01.30 – MKSN & RIIA (FIN)
01.30-03.00 – SASHA F (FIN)
03.00-04.00 – ZNEIDER
04.00-05.00 – WARNING! LOW BATTERY.. RECHARGING! TO BE CONTINUED TOMORROW!

2.päev:

18.00-19.00 – IMNOIZIAK
19.00-20.00 – FUNDAMENTALZ
20.00-21.00 – BULLETPROOF
21.00-22.00 – DIGITALMINDS
22.00-23.00 – HYPIX
23.00-00.00 – IZRYDER & SHIVERZ
00.00-01.00 – SUNNY DEE
01.00-02.00 – MATIZ.I
02.00-03.00 – FIREATTACK
03.00-04.00 – DISTORTED SOUNDHEAD
04.00-05.00 – BATTERY DEAD.. GAME OVER! SEE YOU AT NEXT UNDERGROUND EVENT!

Shroommate @ Manatargaq Festival 2014

11-13 JUULI 2014 -Kütiorg, Koloreino küla, Eesti.

Stream yourself into live broadcasting of pure nature and music!

On aeg, taas tulla kokku et kogeda, mäletada ja tähistada seda suurt vaimu, kes meid liidab…

BLUE TENT – Psychedelic / Goa Trance
LIVE ACTS:

Opening ceremony vocal concert-performance

“METSIK METSIK LINN”

KAIKU (Fin)

http://www.ektoplazm.com/free-music/kaiku-sourcerer-rhombus

RED (Mighty Quinn Rec, Vertigo Rec. Rus)

discography: http://vk.com/topic-29982810_25066864
Goa Buddit!

KELUK (Est)

https://www.facebook.com/KelukSounds

PORTAL PROTECTION (Est)

OMNEON (Est)

CHAOTIC DIMENSIONS (Est)

DJ`s:

CONFABULUS (Fin)

KORENTO (AURA) (Fin)

UNITONE (Vertigo Records Rus)

https://www.facebook.com/djuneedtone

DE SALVA (TOKAMAK) (Rus)

TOLLY (TOKAMAK) (Rus)

MAX (CHILLOUT PLANET) (Rus)

ART EGO (BIOTHYMT) (Rus)

SHATKI (ARKONA CREATION)

TURBULENCE (PURPLE HEXAGON/AURA) (Fin)

COSMOGEN (Est)

YUGAR (Est)

PSYHEST (Sounds of Aliens)

PSYFREAK (Sounds of Aliens)

GUEST

KOSHER

GOAGURU (Psytisfaction Crew)

CODESPHERE (Psytisfaction Crew)

PSYZONE (Psytisfaction Crew)

SHIFT (Psytisfaction Crew)

WHITE TENT: CHILLOUT / ALTERNATIVE

LIVE ACTS:

ASTRONAUT APE (Microcosmos Records) (Rus)

HUUHAA (Fin)

HYSTEREO PSYCHOVSKY (Fin)

KIMBERLEY BIANCA -TACE (Aus/Ger)

http://ektoplazm.com/free-music/kimberley-bianca-tace

OLPEK (Fin)

OLD PAL (Lat)

CLY/SUVA (Est)

http://cfmlabel.com/releases/cfm050

SHROOMMATE (Est)

DJ`s:

FULUF (Est)

CHAOZLEVEL (strictly dub Est)

MOONGLOW

PSYFREAK B2B UHVO in DUB (Est)

YUS (Est)

KOLDUN

WHITE TENT Saturday evening instrumental Live bands:

DAYTONA WHITE (Est)

WOMEN WHO LOVE MEN WHO LOVE DRUGS

http://womenwholovemenwholovedrugs.bandcamp.com/releases

MOSTBAND (Est)

——————————————————————————-

DECORATIONS:

CHILLUM TRIBE

VJ´s:

WICKISS

CLY/SUVA

FAZE
www.artindark.com

YUS

https://www.facebook.com/YusVisuals

Performance/ Workshop:

Shivaspace Fireshow

Body art by Meelika Schmeiman

Kundalini-Yoga.
By EVELY SOKK.

—————————————————————————–

Participation info:

Festival passes advance sale started!!!

Be quick and get your pass with extra price-

Till 15 June- 25 Eur. 2 days participation.
From 16 June till 10 July- 30 Eur. 2 days participation.
@ Manatargaq gates: 35 Eur.- 2 days participation.
20 Eur.- 1 day participation-valid 12 July from 16:00

Make payment to given account.

!!! In explanation write own e-mail and your Real name (no nicks)!!!

If you buy more than one pass, please write all names you pay for into explanation.

As transaction is received, we send you ticket on your e-mail!

Getting to festival scan your ticket @ gates and enjoy!

Billing info:

Anatoli Manilkin
Adress: Katleri 17, Tallinn 13915.
Country: Estonia
IBAN: EE45220000110654
SWIFT/BIC: HABAEE2X
EXPLANATION: (YOUR E-MAIL, PERSON YOU PAY FOR)

Siseriiklike maksete jaoks:

Anatoli Manilkin 1106540269 Swedbank

Selgitusse lisage Teie email ja isiku nimi, kelle eest makstakse (no nicknames).
25€ kehtib 16 Juunini!

——————————————————————————-
Event will be equipped with bars,
Vegetarian & traditional kitchens,
Free drum jam Workshops & Classes,
Sauna.
We’ll be glad, you to use cash ;)

——————————————————————————-

Be kind with people and don’t forget about respect!
No weapons, no GLASS!!!
All bottles and other glass goods must be left outside festival area.
No music from cars.

Korraldajad hoiatavad, et üritusel kehtivad kõik Eesti vabariigi poolt sätestatud seadused ja heakorra eeskirjad.

——————————————————————————-

FOK YEE @ Katlamaja Avapidu _ Shifted (UK)

KATLAMAJA AVAB UKSED!
5. juulil avab Pärnus uksed vanast katlahoonest transformeerunud kultuuri projekt/pop-up klubi Katlamaja, kus avapeol üles astumas SHIFTED, Tallinn Jäck City ja MÜRK!

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

Shifted on mitmenäoline DJ ja produtsent. Kõigest paari aastaga pärast tema esimese EP „Control“ ilmumist Luke Slater’i plaadifirma Move-Evolver alt, on see briti artist edukalt suutnud välja töötada iselaadse heli pidevalt arenevas techno žanris. Peagi pärast oma debüüti 2011 aastal, asutas ta kaasmaalasest produtsendi Ventress’iga enda plaadifirma Avian, millele järgnesid ta väljaanded Circula Soundi ja Naked Index’i alt ja ka Shifted’i tantsusaali suunitlusega projekti Pacific Blue esimene EP.
2013 aasta oli Shiftedi jaoks tegusid täis, kui UK’st Berliini kolimise järel nägi ilmavalgust tema väga soojalt vastu võetud debüüt LP „Crossed Paths“(Mote-Evolver), ning kõrvalprojektide Covered in Sand, A Model Authority(koos Sigha’ga) ja Shiftedi aliase Alexander Lewise väljalasked. Aasta lõppedes nägi veel ilmavalgust Shiftedi teine LP „Under A Single Banner“
Vatican’s Shadow’s Bed Of Nails alt.
2014 on Shifted jätkuvalt arendamas neid mitmeid muusikalise väljundi suundi, mil ta mitmed plaadifirmad annavad väljundi talendile üle kogu tumdema poole elektroonilise muusika spektrit.

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

A saal: SHIFTED (UK)
Mote Evolver/Avian/ Bed Of Nails/ Our Circula Sound

https://www.facebook.com/shiftedUK

TALLINN JÄCK CITY
Marek Poel
Kask
Robert Niko
Johann 3000

https://www.facebook.com/tallinnjackcity

B saal: MÜRK
Artur Lääts
Denis Punch
Mihkel Maripuu
Fok Yee

http://mrk.ee/

http://fb.com/mmyyrrkk

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

Uks: 23.00
Pilet: esimene tund 7.-/ pärast 10.-
Vanus: 18+

https://www.facebook.com/events/1521997928021538

Tracklist – FOK YEE @ Supatek (Club Sound 07.06.2014)

1.Truncate – Diffraction (Original Mix)
2.Gabeen – Demonic Possession (Bjoern Torwellen Remix)
3.Monocraft – Rasp (Original Mix)
4.Philipp Kipphan – Blind (Yan Cook Remix)
5.Ben Sims, Kirk Degiorgio – Strike (Original Mix)
6.Mays, Eigenes Rezept – Pena (Original Mix)
7.Macromism – Maybe Tomorrow (MOh Remix)
8.Cortechs, Hackler & Kuch – In The Basement (Original Mix)
9.Bjoern Torwellen – Banshee (Original Mix)
10.Sven Wittekind – Friday 13th (Bjorn Torwellen Remix V2)
11.Ranieri – The Biggest Change (Gabeen Remix)
12.Overlook Hotel, Hackler & Kuch – Unsafe (Original Mix)
13.Alex Rampol – Paranoid Account (Mikael Pfeiffer Remix)
14.Bjorn Torwellen – Bischoff (Original Mix)
15.Pfirter – Iteration (Original Mix)
16.Hackler & Kuch – Z6 (Original Mix)
17.Tortured – Inhale (Audio Injection Remix)
18.Alex Di Stefano, Balthazar & JackRock – Puerto Rico II (Niereich Vs. Hackler & Kuch Remix)
19.The Advent, Jason Fernandes – Get Up (Industrialyzer Remix)
20.Sven Wittekind – Measure of Justice (Niereich vs. Hackler & Kuch Remix)
21.Hans Bouffmyhre – Pulsing (Original Mix)
22.Niereich, Hackler & Kuch – Chromatic World (Original Mix)
23.Ø [Phase] – Misaligned (Original Mix)
24.Andreas Kraemer, Crazy Erg – Overload (Original Mix)
25.Slam – 3.8 (Original Mix)
26.Andreas Kraemer, Crazy Erg – Suchtfaktor (Original Mix)
27.A-Brothers, Niereich – Trinity Test (Original Mix)
28.Robert Natus – Red VisioEx (Original Mix)
29.Green Velvet, The Japanese Popstars – Matter Of Time (Coyu Remix)
30. Harvey McKay – Lost (Original Mix)
31. Gary Beck – Video Siren + Big Smoke (Fok Yee Outro Mashup)

Lõpu Boss @ VP7 – 02.05.2014

Pöördumatuid kuulmiskahjustusi põhjustavad,
TO-SHA https://soundcloud.com/tjuunin
CONFLICT https://www.mixcloud.com/conflictdj/
SLAMMIN https://soundcloud.com/slammin
DND (Teh Recordings), https://soundcloud.com/dnd
DISTANCE
EKU
AUDIOHOLIC
RANS https://soundcloud.com/rans
OIII OIII OIII:D
Dresscode = Superheroes and we all need superpowers ;)

Tekno Virus Vol.1 @ VP7 (25-27.04)

TIMELINE is in FRENCH summer time – that means UTC/GMT +2 !!!

Final Line Up:
Friday
18:00 – 20:00 LA RABBIA (Dj set) – EST
20:00 – 21:30 AROBASSONE PIRATFAMILY (Okupe Productions / IOT Records) -Live Act – FRA
21:30 – 22:30 LINITHIUM (FuraxRecords) – FRA
22:30 – 00:30 REDGE LIVE (23H23/ Statik Travel)Tribe Hardtek – FRA
00:30 – 02:00 ANARKYA (23H23/Tacotek) FRA
Saturday
02:00 – 03:30 FOK YEE (Techno) – EST
03:30 – 05:00 DJ CONFLICT (D’n'B) – EST
05:00 – 06:00 FAZE – EST
06:00 – 07:30 AUDIOHOLIC (Dnb, Jungle) – EST
07:30 – 09:00 V – (Techno) – EST
09:00 – 11:00 YOGA upstairs – quiet hour ;) ……ooooommmmmmm………..
11:00 – 14:00 CALI GATOR (Cali Balistik) (Aleatoire Sound / 23h23) -from experimental ambient to mental tribe old school – FRA
14:00 – 15:30 BRICK ABRACK ( Dj Set Tekno to Hartek) – FRA
15:30 – 17:00 PEEDRO SANDALOS (Dub) – EST
17:00 – 18:30 ctrl- L (Techno – live) – EST
18:30 – 20:00 KOLDUN (Jungle, D’n'B) – NL/EST
20:00 – 21:30 SLAMMIN (D’n'B) – EST
21:30 – 23:00 TEKNOIZER -(mental acid triby dj set) NL
23:00 – 00:30 FAB Freeundergroundteknoradio (Space Invaders) – ITA
00:30 – 02:00 R-TYPE (Space Invaders/ Freeundergroundteknoradio) – ITA
Sunday
02:00 – 03:30 TO-SHA (D’n'B) – EST
03:30 – 05:00 IVÕL FNord SoundSystem (Breakcore) – EST
05:30 – 07:00 PAAP (House, tekno and mouth) – EST
07:00 – 08:30 ARTUR LÄÄTS Mürk (Techno) – EST
08:30 – 10:00 TEKNOIZER -( wake up call hardtek-core dj set) NL
10:00 – 11:00 BULLE CORE FTK (dj set Tekno to Harkore)- FRA
11:00 – 12:00 BEAT.B (electro to techno set) – FRA
12:00 – 13:00 SUPA PYX (Supapüx Soundsystem) – EST
13:00 – 14:00 BE RL (Supapüx Soundsystem) – EST
14:00 – 15:00 VEIKO KIKAS (Supapüx Soundsystem) – EST
15:00 – 17:00 KIWA NOID (Experimental, abstract) – EST
17:00 – 19:00 MIHKEL MARIPUU (Techno) – EST
19:00 – 21:00 DENIS (ElectricCafe, Raadio2) (Techno) – EST
21:00 – ……????

TEHNORGIA @ VP7 – 18.04.2014

LINEUP

Urmo Treisalt. 22:00 – 00:00
Paap 00:00 – 02:00
Katja Adrikova 02:00 – 04:00
Artur Lääts 04:00 – 06:00
Fok Yee 06:00 – 08:00

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!